سایت صفحه اخبار-تجاوز دردناک پیرمرد پلید و پولدار به لیلای 18 ساله! + عکس - صفحه اخبار
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۷ خرداد - ۱۳۹۸  
false
false

به گزارش “ سایت خبری تحلیلی صفحه اخبار”  سایت پیرمرد های پلید و پولدار لیلا ۱۸ ساله را به دام کشاند.دختری جوان با مراجعه به اداره پلیس استرالیا رازی وحشتناک از این سایت پلید برداشت.
تجاوز دردناک پیرمرد پلید و پولدار به لیلای 18 ساله! + عکس
لیلا در حالی که از چشمانش اشک سرازیر بود به مددکار اجتماعی گفت: در این سایت با پیرمردی ۷۹ ساله آشنا شدم که در ازای پول هنگفت ماهیانه از من خواست تا با او در ارتباط باشم و مانند یک معشوقه در کنارش زندگی کنم. من که به شدت به پول احتیاج داشتم درخواست او را در سایت قبول کردم و اولین قرارمان را در رستوران گذاشتم.
وی در ادامه گفت: در ابتدا همه چیز به خوبی پیش رفت تا این که پیرمرد به من گفت که باید پس از اتمام شام با او به خانه اش بروم و نیاز جنسی اش را برطرف کنم. از شنیدن این دستور او به شدت متعجب شدم چرا که او در آشنایی مان از من این تقاضا را نداشت و گفت که به هیچ عنوان از من رابطه جنسی نمی خواهد اما در اولین روز قرارمان با تهدید به اجاره دادن به بادیگاردها و سگ های خانه اش مرا به اجبار به خانه اش کشاند و بدون توجه به گریه و التماس هایم مرا وادار به همخوابی کرد. شب وحشتناکی را در کنارش گذراندم و او بدن توجه به التماس هایم در خانه اش را قفل کرد و من را تنها گذاشت.
لیلا در ادامه افزود: صبح روز بعد این بار توسط سگ هایش مورد تجاوز قرار گرفتم و بادیگارد هایش بدن بی جانم را در خیابان رها کردند. من مجبور شدم در ازای پولی که به حسابم واریز شده بود مجددا با او همخوابی کنم اما حالا خسته شدم قصد شکایت از او و این سایت را دارم.
مامورپلیس با ثبت شکایت لیلا و انتشار خبر آزار و اذیت او از کاربران خواست تا قربانی این سایت ها نشوند چرا که این گونه سایت ها دختران جوان را به دام مرگ می کشاند

true
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

 
true