سایت صفحه اخبار-امام خامنه ای با بصیرت دقیق معادلات غرب را برهم زد - صفحه اخبار
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۷ خرداد - ۱۳۹۸  
false
false

سعید خسروی کارشناش مسائل سیاسی
به گزارش اختصاصی کارشناش مسائل سیاسی “سایت خبری تحلیلی صفحه اخبار ” از این رو با توجه به اتفاقات رقم زده اخیر سیاسیون غربی و شرقی و کشورهای حوزه خلیج فارس تحلیل  های متعدد و گوناگونی را برای اتفاقات  اعم از جنگ در منطقه عقب نشینی در استراتژی برای ایران رقم می‌زنند.
 نتیجه گیری بدون دقت از عملکرد کردیناتورهای غربی اذهان را به سمت سویی می کشد که بازخورد آن ایالات متحده امریکا را به اهداف از قبل پیش بینی شده نزدیکتر می کند.
تنها سد استوار که حکیمانه از توطئه های کاخ سفید پرده برمیدارد، رهبری عظیم الشان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که با بصیرت دقیق معادلات غرب را بر هم زده و منجر به سردرگمی امریکا شده است
لذا بیانات مقام معظم رهبری ‏بعد از توییت دیروز ترامپ و غلط کردم! گفتن بعدیش در مصاحبه با فاکس نیوز این جملات ‎رهبر انقلاب خواندنی‌تر شده است:
۱- ببینید چقدر دستگاه محاسباتی دشمن دچار اشتباه است…
۲- دولت کنونی امریکا احتیاج دارد به اینکه هارت ‌و هورت کند
۳- قدرت واقعی آنها به قدر هیاهویی که میکنند نیست؛ خیلی کمتر است
روشن شدن حقایقی که در منطقه خاورمیانه رخ داده آمریکایی ها و متحدین اروپایی اش را دچار سردرگمی کرده است به همین دلیل تصمیماتی را دنبال میکنند که نه تنها به اهداف خود مانند فروش تسلیحات نظامی نمی رسند بلکه دستشان به عنوان یک کشوری که عمدتاً توانمدی اش در راهبرد جنگِ عملیات روانی است رو می شود
از طرف دیگر با برملا شدن برنامه های نظام امپریالیستی در منطقه و حضور بیشتر و منسجم همسایگان برای اتحاد  پیامدهای خوبی را پیش رو داشته است؛ این رویکرد منطقه باعث سلب اعتماد به غربی ها و اتحاد بیشتر بین همسایه گان شده است.
استراتژی مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران باعث شده که پوشالی بودن غرب برملا شود که بازتاب آن بوجود آمدن خاورمیانه ای با رویکردی جدید توام با اقتدار شده است.

true
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

 
true